İletişim

petdosy iletişim

  Bizler ile iletişime neden geçmelisiniz.

  • İletişime geçme sebepleri arasında bir çok neden olabilir. Bu nedenlerin en başında markamız içerisinde aradığınız bilgiye ulaşamamanız ve bu konu hakkında detaylı bilgi istemeniz olabilir. Bu sayede sizin istediğiniz konuyu detaylı araştırmalar yapabilir ve ardından güvenli ve anlaşılır şekilde hizmetinize sunabiliriz.
  • Sonrasında paylaşmış olduğumuz makaleler içerisinde aradığınız herhangi bir bilgi eksik veya yanlış olabilir. Bu gibi durumları bizlere bildirebilirsiniz. Bildirmeniz halinde konu hakkında detaylı bilgi sizin ile paylaşılacak ve düzeltilmesi gereken yerlerin uygun bir şekilde düzeltilmesi yapılacaktır.
  • Web sitemiz üzerinde gezinirken çalışmayan veya hatalı bir kusur gördüğünüzde bizlere bildirim yapabilirsiniz. Bizler bu problemin nereden kaynaklandığını araştırabilir ve gerekli düzenlemeleri yapmak için işleme başlayabiliriz. Bu sayede çalışmayan kısımların düzeltilmesine olanak sağlamış olabilirsiniz.
  • Markamız üzerinde ele alınmış konular yeterli değilse sizin beslediğiniz farklı bir evcil hayvan türü var ise bunu bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşmış olduğunuz evcil hayvan türünün genel nitelikleri hakkında detaylı araştırmalar neticesinde bir sonuca varabiliriz. Kişiler tarafından evcil hayvan olarak tercih edilen tüm hayvanlar hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmayı amaç edinmiş bir markayız. Bu sayede sizler için en güvenilir bilgiyi verebiliriz.
  • Markamız üzerinde çalışma istekleri veya iş birliği için bizlere ulaşabilirsiniz. İşbirliği şartları değerlendirilecek ve sizlere detaylı bir geri dönüş sağlanacaktır. Bu gibi durumlarda öncelikli olarak sizinle işbirliği yapmak istiyoruz diye bir bilgi gönderebilirsiniz. Bu sayede bizler sizlerin hangi amaçlara bizlere ulaşmak istediğinizi anlayabilir ve doğru kişiler ile iletişime geçmenizi sağlayabiliriz.

  Hakkımızda sayfası üzerinden Petdosy markamız hakkında bilgi alabilirisiniz.

  Sıkça sorular sorular sayfasından S.S.S inceleyebilirsiniz.

  Gizlilik Politikası sayfasından gizlilik politikamız hakkında bilgi alabilirsiniz.