Hakkımızda

Biz Kimiz

social-logo

Petdosy markası evcil hayvanlar hakkında en doğru ve kapsamlı bilgi paylaşımı amacını ilke edinmiş bir markadır. Petdosy üzerinden paylaşılan makaleler detaylı araştırmalar ve deneyimli kişiler tarafından ortaya çıkmakta. Evcil hayvan konusunda deneyime sahip kişilerin deneyimleri ile gerekli araştırmaların yapılıp doğruluğunun kesin olduğu bilgiler paylaşılmaktadır. Evcil hayvan bakımları ve özellikleri konusunun detaylı anlatımları yapılmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile onbeş farklı ülkenin kaynakları taranmaktadır. Petdosy ailesi 2006 yılında kurulmuş ve 2022 yılında internet hayatına başlamıştır.

Vizyonumuz

Bir çok insan evde evcil hayvan beslemek ister. Ama evcil hayvan beslemek isteyen insanların bir çoğu daha öncesinde , evde hiç hayvan beslememiştir ve nasıl besleneceği hakkında bilgileri yoktur. Bu yüzden evde beslediğiniz yada evde evcil hayvan beslemek istediğiniz türler hakkında güvenli ve detaylı bilgi alabileceğiniz bir kuruluş olma yolunda ilerliyoruz.

Misyonumuz

Farklı türlerdeki evcil hayvanları hakkında detaylı ve güvenli bilgi paylaşmayı hedefleyen bir markayız. Evcil hayvanlar hakkında deneyimler önemlidir. Bir çok insan deneyimlerin aktarılmasında sorunlar yaşar. Bu konuda detaylı bilimsel araştırmalar yaparak ve deneyimlerimizi birleştirerek evcil hayvanlar hakkında bilgi paylaşıyoruz.

Hedeflerimiz

En güvenilir ve detaycı bilgi paylaşımı yapmak ilk hedefimiz. Kişilerin markamız içerisinde aradığı evcil hayvanı hakkında detaylı bilgiye erişmesi ve bundan verim alabilmesi öncelikli amacımız. Bir kişi markamız üzerinden bir evcil hayvanı hakkında bilgi almak istiyorsa arama kısmından arama yapabilir. Bu sayede evcil hayvanı hakkında detaylı bilgiye kavuşmuş olacaktır. Bizlerde tam olarak bunu istiyoruz.